Warsztat Bosch duży 81 elementów
- Bezpieczeństwo:
- Należy zdjąć opakowanie przed oddaniem zabawki do rąk dziecka. Opakowanie nie służy do zabawy.
- Należy zachować opakowanie/ulotkę/etykietę, gdyż zawiera ważne informacje.
- Produkt na baterie: Tak
- Płeć: Chłopcy
- Pełna specyfikacja
Warsztat Bosch duży 81 elementów
W pełni wyposażony stół warsztatowy dla dzieci jest produkowany w Niemczech na licencji Bosch. Blat oferuje liczne funkcje edukacyjne, imadło oraz praktyczne miejsca do przechowywania i schowek. Na tylnej ścianie ławki do majsterkowania oraz na półce pod blatem roboczym znalazło się miejsce na wysokiej jakości, 81-częściowe akcesoria, z których część można zawiesić na ścianie za pomocą praktycznych haczyków: elektryczna wkrętarka akumulatorowa dla dzieci, śrubokręt płaski i krzyżakowy, klucz, grzechotka, szczypce i pilnik, młotek, piła i skala, kwadrat, linijka i zacisk śrubowy. Dzieci uczą się umiejętnie posługiwać się śrubami, nakrętkami i elementami do skręcania w różnych rozmiarach i kształtach oraz zwracać uwagę na bezpieczeństwo dzięki zabawkowym hełmom i okularom ochronnym, fajnym nausznikom i rękawiczkom. Szczególną frajdę sprawia pojazd do samodzielnego montażu, który można skręcić i ponownie rozkręcić na stanowisku pracy. W ten sposób pokój dziecięcy staje się warsztatem! Wystarczy założyć kask i okulary ochronne, założyć rękawice i można rozpocząć piłowanie, młotkowanie i wkręcanie. Imadło pomaga ciężko pracującym projektantom i przytrzymuje listwy, które należy przymocować za pomocą gwoździ lub śrub. Dostępna jest także wkrętarka akumulatorowa, która za pomocą światła i dźwięku pozwala skręcić wszystko, co maluchy chcą połączyć w coś dużego, a kiedy cała praca zostanie ukończona, wszystko można szybko uporządkować na hakach i w pudełkach.
| Waga | 6300 kg |
|---|---|
| Wymiary | 300 x 640 x 570 cm |
Specyfikacja techniczna
| Producent | Klein |
|---|---|
| Bezpieczeństwo |
|
| Produkt na baterie | Tak |
| Płeć | Chłopcy |
| Nr katalogowy | 8469 |
| Baterie w zestawie | Nie |
| Tematyka | Warsztaty |
| Wymiary | 101 x 61 x 44,5 cm |
| Wymagania wiekowe | 3 |
| Materiał | Tworzywo sztuczne |
| Zasilanie | Baterie/akumulatory AA |
| Oznaczenia | |
| Kolor | Wielokolorowy |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |