Telewizor LED 40 cali 40PFS6009/12
- Model:
40PFS600
- Smart TV: Tak
- System TV: Smart TV
- Pełna specyfikacja
Proste wyszukiwanie dzięki TITAN OS.
Dzięki naszej inteligentnej platformie TV TITAN OS szybko i łatwo znajdziesz ulubiony program. Kochasz seriale? Możesz kontynuować oglądanie bezpośrednio z ekranu głównego. A jeśli szukasz czegoś nowego, możesz przeglądać kategorie, np. filmy akcji lub dramaty, i wyświetlać rekomendacje z najlepszych usług strumieniowych wszystkie w jednym miejscu.
Kompatybilność z asystentami głosowymi.
Możesz poprosić Alexę o sterowanie telewizorem za pomocą urządzeń obsługujących Alexę lub możesz sterować telewizorem za pomocą inteligentnych głośników Google. Użyj swojego głosu, aby znaleźć filmy i programy, uzyskać rekomendacje i nie tylko.
Dolby Audio dla bogatszego, wyraźniejszego dźwięku TV.
Zanurz się w swoich ulubionych programach i filmach. Ten telewizor LED Smart TV obsługuje Dolby Audio, zapewniając wyraźniejszy i czystszy dźwięk. Cokolwiek lubisz oglądać, usłyszysz to lepiej.
Pilot z plastiku pochodzącego z recyklingu. Odpowiedzialne opakowanie.
Ten inteligentny telewizor ma elegancki wygląd, a praktycznie bezramkowy ekran pasuje do niemal każdego wnętrza. Pilot do telewizora wykorzystuje plastik z recyklingu, nasze opakowanie wykorzystuje karton z recyklingu z certyfikatem FSC, a wkładki są drukowane na papierze z recyklingu.
| Waga | 8060 kg |
|---|---|
| Wymiary | 980 x 145 x 630 cm |
Specyfikacja techniczna
| Producent | Philips |
|---|---|
| Model | 40PFS600 |
| Smart TV | Tak |
| System TV | Smart TV |
| Obsługa 3D | Nie |
| DLNA | Nie |
| WiFi | Tak |
| Max. moc głośników (sumaryczna) | 10 |
| Wysokość z podstawą | 564 |
| Głębokość z podstawą | 226 |
| Waga z podstawą | 5.5 |
| Funkcje | EPG |
| Częstotliwość odświeżania | 60 |
| Tryb hotelowy | Nie |
| PVR/DVR | Nie |
| Częstotliwość natywna odświeżania | 60 |
| Waga | 5.4 |
| Wysokość | 518 |
| Etykieta energetyczna | |
| Szerokość | 892 |
| Głębokość | 87 |
| Panel | LED |
| Technologia HD | Full HD |
| Tuner TV | DVB-C |
| Gniazda we/wy | 2 x Wejście antenowe |
| Standard VESA | 200 x 200 |
| Oznaczenia | |
| Bluetooth | Nie |
| Przekątna ekranu | 40" |
| Rozdzielczość | 1920 x 1080 (FHD 1080) |
| Data Act | Link |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |