telewizory
Telewizor LED 32 cale 32PFS6900/12
- Model:
32PFS6900/12
- Smart TV: Tak
- Obsługa 3D: Nie
- Pełna specyfikacja
Status: W magazynie
Dostępność: 30 w magazynie
974,02 zł / szt
1 198,04 zł brutto
| Waga | 7040 kg |
|---|---|
| Wymiary | 850 x 145 x 525 cm |
Specyfikacja techniczna
| Producent | Philips |
|---|---|
| Model | 32PFS6900/12 |
| Smart TV | Tak |
| Obsługa 3D | Nie |
| DLNA | Nie |
| Funkcje | Automatyczne wyłączenie |
| WiFi | Tak |
| Max. moc głośników (sumaryczna) | 12 |
| Wysokość z podstawą | 451 |
| Głębokość z podstawą | 178 |
| Waga z podstawą | 4.63 |
| Częstotliwość odświeżania | 60 |
| Tryb hotelowy | Nie |
| PVR/DVR | Nie |
| Częstotliwość natywna odświeżania | 60 |
| System TV | TITAN OS |
| Obraz | Super Resolution |
| Telegazeta (pamięć) | 1000 stron |
| Pobór mocy | 27 |
| Waga | 4.53 |
| Pozostałe parametry | Funkcje Ambilight:
|
| Akcesoria w zestawie |
|
| Funkcje specjalne |
|
| Pamięć wewnętrzna | 8 |
| Wysokość | 433 |
| Etykieta energetyczna | |
| Szerokość | 728 |
| Głębokość | 87 |
| Panel | LED |
| Technologia HD | Full HD |
| Proporcje obrazu | 16:9 |
| Tuner TV | DVB-C |
| Gniazda we/wy | 1 x Wejście antenowe |
| Standard VESA | 100 x 100 |
| Oznaczenia | |
| Bluetooth | Nie |
| Przekątna ekranu | 32" |
| Rozdzielczość | 1920 x 1080 (FHD 1080) |
| Data Act | Link |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |