TB print tonery
Toner do HP LJ PRO M476 TH-382ARO YE ref.
- Rodzaj wkładu: Toner
- Liczba w opakowaniu jednostkowym: 1
- Kompatybilność:
HP Color LaserJet Pro M476dn
- Pełna specyfikacja
Status: W magazynie
Dostępność: 1 w magazynie
87,26 zł / szt
107,33 zł brutto
| Waga | 900 kg |
|---|---|
| Wymiary | 135 x 110 x 335 cm |
Specyfikacja techniczna
| Producent | TB Print |
|---|---|
| Rodzaj wkładu | Toner |
| Liczba w opakowaniu jednostkowym | 1 |
| Kompatybilność | HP Color LaserJet Pro M476dn |
| Wydajność (5% pokrycie) | 2700 |
| Kod oryginału | CF382A |
| Pasuje do | HP |
| Chip | Tak |
| Oznaczenia | |
| Kolor | Żółty (yellow) |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |