Telewizor 55 cali LED 55PUS8209/12
- Model:
55PUS8209/12
- Smart TV: Tak
- System TV: Smart TV
- Pełna specyfikacja
Telewizor 4K Ambilight
Daj się wciągnąć dzięki bogatemu w funkcje telewizorze z technologią Ambilight! Świetny obraz, realistyczny dźwięk Dolby Atmos i płynna rozgrywka. Niezależnie od tego, co oglądasz lub w co grasz, funkcja Ambilight zapewnia emocje, których nie doznasz podczas zwykłego nocnego seansu.
Żywe kolory i jasny, niezwykle ostry obraz
Pokochasz wszystko, co obejrzysz na tym telewizorze 4K QLED Ambilight. Silnik Philips Pixel Precise Ultra HD optymalizuje jakość obrazu, a technologia QLED zwiększa jasność i kontrast, zapewniając wciągające wrażenia HDR z szerszym spektrum kolorów, gwarantując najlepsze możliwe wrażenia podczas oglądania za każdym razem.
Gotowy do gry. VRR i niskie opóźnienie wejścia na dowolnej konsoli.
Złącze HDMI VRR pozwala w pełni korzystać z możliwości konsoli dzięki szybkiej rozgrywce i płynnej grafice. Ustawienie małego opóźnienia aktywuje się automatycznie po włączeniu konsoli. Tryb gry systemu Ambilight sprawia, że emocje są jeszcze intensywniejsze.
Bezproblemowo łączy się z inteligentnymi sieciami domowymi.
Bezproblemowa zgodność z Matter i Control4 oznacza, że ten telewizor 4K Ambilight można łatwo zintegrować z istniejącą siecią inteligentnego domu.
Zanurz się w tym, co kochasz. Telewizor Ambilight.
Telewizory z funkcją Ambilight to jedyne telewizory z wbudowanym oświetleniem LED za ekranem, które reaguje na to, co oglądasz, zanurzając Cię w aureoli kolorowego światła. Twój telewizor wydaje się większy, a Ty bardziej zagłębiasz się w swoje ulubione programy, filmy i gry.
Proste wyszukiwanie dzięki TITAN OS.
Dzięki naszej inteligentnej platformie TV TITAN OS szybko i łatwo znajdziesz ulubiony program. Kochasz seriale? Możesz kontynuować oglądanie bezpośrednio z ekranu głównego. A jeśli szukasz czegoś nowego, możesz przeglądać kategorie, np. filmy akcji lub dramaty, i wyświetlać rekomendacje z najlepszych usług strumieniowych wszystkie w jednym miejscu.
Dolby Atmos kinowa jakość dźwięku
Dolby Atmos zapewnia głębsze doznania, umieszczając dźwięki w przestrzeni wokół odbiorcy i nad nim. Czy jest to przelatujący nad głową statek kosmiczny, czy kroki osoby skradającej po cichu za Tobą, będziesz w samym centrum akcji.
Pilot z plastiku pochodzącego z recyklingu. Odpowiedzialne opakowanie.
Ten telewizor Ambilight ma ma elegancki, dyskretny wygląd, a funkcji Ambilight można użyć do stworzenia natychmiastowego nastrojowego oświetlenia, gdy ekrany są wyłączone. Pilot do telewizora jest wykonany z plastiku pochodzącego z recyklingu, nasze opakowania są wykonane z kartonu pochodzącego z recyklingu z certyfikatem FSC, a wkładki są drukowane na papierze pochodzącym z recyklingu.
Specyfikacja techniczna
| Producent | Philips |
|---|---|
| Model | 55PUS8209/12 |
| Smart TV | Tak |
| System TV | Smart TV |
| PVR/DVR | Tak |
| Obsługa 3D | Nie |
| DLNA | Nie |
| WiFi | Tak |
| Max. moc głośników (sumaryczna) | 20 |
| Wysokość z podstawą | 737 |
| Głębokość z podstawą | 255 |
| Waga z podstawą | 10.2 |
| Częstotliwość odświeżania | 60 |
| Obraz | HDR10+ |
| Tryb hotelowy | Nie |
| Częstotliwość natywna odświeżania | 60 |
| Funkcje | Wyłączenie obrazu (dla radia) |
| Waga | 10.1 |
| Akcesoria w zestawie |
|
| Wysokość | 715 |
| Etykieta energetyczna | |
| Szerokość | 1226 |
| Głębokość | 160 |
| Panel | LED |
| Technologia HD | Ultra HD/4K |
| Tuner TV | DVB-C |
| Gniazda we/wy | 2 x Wejście antenowe |
| Standard VESA | 200 x 100 |
| Oznaczenia | |
| Bluetooth | Nie |
| Przekątna ekranu | 55" |
| Rozdzielczość | 3840 x 2160 |
| Data Act | Link |
| Waga | 12700 kg |
|---|---|
| Wymiary | 160 x 820 x 1320 cm |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |