Telewizor 55 cali LED 55PUS7657/12 SMART
- Model:
55PUS7657/12
- Smart TV: Tak
- Obsługa 3D: Nie
- Pełna specyfikacja
55PUS7657/12
Czysta rozrywka
Uzyskaj obraz i dźwięk, których potrzebujesz, dzięki temu telewizorowi Smart TV bez zbędnych dodatków. Ciesz się ostrymi, realistycznymi filmami i serialami, a także płynnymi, wspaniale wyglądających grami. Doskonały dźwięk Dolby Atmos oznacza, że będziesz w pełni cieszyć się muzyką i ścieżkami dźwiękowymi.
Żywy obraz. Telewizor Philips LED 4K UHD.
Oglądaj ulubioną rozrywkę na tym telewizorze LED 4K UHD. Silnik Philips Pixel Precise Ultra HD w telewizorze optymalizuje jakość obrazu, zapewniając, że jest ostry, ma bogate kolory i płynny ruch. Uzyskaj najlepsze możliwe wrażenia z oglądania za każdym razem.
Kinowy obraz i dźwięk. Dolby Vision i Dolby Atmos.
Dzięki systemom Dolby Vision i Dolby Atmos filmy, programy i gry wyglądają i brzmią niesamowicie. Zobacz obraz, który reżyser chciał Ci pokazać - nie ma już rozczarowujących scen, które są zbyt ciemne, by coś na nich dostrzec! Usłysz wyraźnie każde słowo. Doświadcz efektów dźwiękowych tak, jakby akcja działa się wokół Ciebie.
Smukły telewizor. Z myślą o przyszłości.
Szukasz telewizora, który pasuje do pokoju? Praktycznie bezramkowy ekran tego inteligentnego telewizora 4K można umieścić w niemal każdym wnętrzu. Smukłe, srebrne nóżki sprawiają wrażenie unoszenia ekranu nad telewizorem. Nasze opakowania i wkładki wykorzystują karton i papier z recyklingu.
Doskonały do gier. Niski input lag.
Telewizor firmy Philips pozwala w pełni korzystać z możliwości konsoli dzięki szybkiej rozgrywce i płynnej grafice. Łączność HDMI z obsługą VRR, ustawienie małego opóźnienia aktywuje się automatycznie po włączeniu konsoli.
SAPHI: łatwy dostęp do najlepszej rozrywki
Szybki i intuicyjny system operacyjny SAPHI sprawia, że korzystanie z Philips Smart TV to prawdziwa przyjemność. Ciesz się doskonałą jakością obrazu oraz łatwym dostępem do przejrzystego menu opartego na czytelnych ikonach, od którego dzieli Cię tylko jeden przycisk. Z łatwością korzystaj ze swojego telewizora i szybko przechodź do popularnych aplikacji Philips Smart TV.
Specyfikacja techniczna
| Producent | Philips |
|---|---|
| Model | 55PUS7657/12 |
| Smart TV | Tak |
| Obsługa 3D | Nie |
| DLNA | Nie |
| WiFi | Tak |
| Max. moc głośników (sumaryczna) | 20 |
| Wysokość z podstawą | 739.8 |
| Głębokość z podstawą | 246.8 |
| Waga z podstawą | 10.7 |
| Częstotliwość odświeżania | 60 |
| Tryb hotelowy | Nie |
| PVR/DVR | Nie |
| Funkcje | ECO |
| System TV | Saphi |
| Częstotliwość natywna odświeżania | 60 |
| Obraz | Pixel Precise Ultra HD |
| System dźwięku |
|
| Telegazeta (pamięć) | 1000 stron |
| Pobór mocy | 76 |
| Waga | 10.6 |
| Akcesoria w zestawie |
|
| Funkcje specjalne | Interakcja z użytkownikiem:
Aplikacje SmartTV:
|
| Procesor | Dwurdzeniowy |
| Wysokość | 712.8 |
| Etykieta energetyczna | |
| Szerokość | 1226.8 |
| Głębokość | 85.3 |
| Panel | LED |
| Technologia HD | Ultra HD/4K |
| Proporcje obrazu | 16:9 |
| Tuner TV | DVB-C |
| Gniazda we/wy | 1 x Satellite |
| Standard VESA | 200 x 100 |
| Oznaczenia | |
| Bluetooth | Nie |
| Przekątna ekranu | 55" |
| Rozdzielczość | 3840 x 2160 |
| Data Act | Link |
| Waga | 14340 kg |
|---|---|
| Wymiary | 1360 x 155 x 840 cm |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |