kamery IP
Kamera IP IPC-HFW2541E-S-0280B
- Komunikacja bezprzewodowa: Nie
- Złącza: RJ-45
- Bezpieczeństwo:
- Szyfrowanie wideo
- Szyfrowanie oprogramowania układowego
- Szyfrowanie konfiguracji
- Digest
- WSSE
- Blokada konta
- Logi bezpieczeństwa
- Filtrowanie IP/MAC
- Generowanie i importowanie ce
- Pełna specyfikacja
Status: Brak na stanie
357,00 zł / szt
439,11 zł brutto
Kamera IP IPC-HFW2541E-S-0280B
- 1/2,7" 5 Mpx CMOS
- Smart H.265/H.264
- 20 kl./s @ 5Mpx
- WDR (120dB)
- mirco SD(max 256 GB)
- Obiektyw stałoogniskowy 2,8 mm
- IR 30 m
- IP67
- DC 12V/PoE
- IVS (przekroczenie linii, intruz w strefie)
- SMD
- Wbudowany mikrofon
Specyfikacja techniczna
| Producent | Dahua |
|---|---|
| Komunikacja bezprzewodowa | Nie |
| Złącza | RJ-45 |
| Bezpieczeństwo |
|
| Protokoły sieciowe |
|
| Liczba klatek na sekundę | 30 |
| Minimalne oświetlenie | 0 |
| Typ kamery | Stałopozycyjna typu bullet |
| Obsługa systemów mobilnych | Android |
| Transmisja dwukierunkowa | Nie |
| Kąt widzenia poziomy | 97 |
| Kąt widzenia pionowy | 71 |
| Wymiary | 192.7 x 70.5 x 66.4 mm |
| Waga | 590 |
| Pozostałe parametry |
|
| Matryca | 1/2.7" CMOS |
| Obiektyw |
|
| Zasilanie | 12 VDC/PoE (802.3af) |
| Pamięć wewnętrzna | 128 |
| Zarządzanie, monitorowanie, konfiguracja |
|
| Tryb nocny | Tak |
| Detekcja ruchu | Tak |
| Wbudowane głośniki | Nie |
| Czytnik kart pamięci | Tak |
| Mikrofon | Tak |
| Oznaczenia | |
| Standard pamięci SD / CF | SDXC |
| Rozdzielczość | 2592 x 1944 |
| Klasa szczelności | IP67 |
| Kolor | Biały |
| Waga | 744 kg |
|---|---|
| Wymiary | 137 x 252 x 113 cm |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |