telewizory
Telewizor 55 cali LED 55PUS7009/12
- Model:
55PUS7009
- Smart TV: Tak
- System TV: Smart TV
- Pełna specyfikacja
Status: Brak na stanie
1 890,50 zł / szt
2 325,32 zł brutto
Przygotuj się na więcej! Ten inteligentny telewizor 4K UHD zapewnia łatwy dostęp do ulubionych usług przesyłania strumieniowego i jest wyposażony w mnóstwo bezpłatnych kanałów. Otrzymujesz ostry obraz, płynną rozgrywkę i realistyczny dźwięk Dolby Atmos.
Specyfikacja techniczna
| Producent | Philips |
|---|---|
| Model | 55PUS7009 |
| Smart TV | Tak |
| System TV | Smart TV |
| Obsługa 3D | Nie |
| DLNA | Nie |
| WiFi | Tak |
| Max. moc głośników (sumaryczna) | 20 |
| Wysokość z podstawą | 787 |
| Głębokość z podstawą | 274 |
| Funkcje | EPG |
| Częstotliwość odświeżania | 60 |
| Tryb hotelowy | Nie |
| PVR/DVR | Nie |
| Częstotliwość natywna odświeżania | 60 |
| Obraz | Pixel Precise Ultra HD |
| Wysokość | 718 |
| Etykieta energetyczna | |
| Szerokość | 1225 |
| Głębokość | 93 |
| Panel | LED |
| Technologia HD | Ultra HD/4K |
| Tuner TV | DVB-C |
| Gniazda we/wy | 3 x HDMI |
| Oznaczenia | |
| Bluetooth | Nie |
| Przekątna ekranu | 55" |
| Rozdzielczość | 3840 x 2160 |
| Data Act | Link |
| Waga | 15400 kg |
|---|---|
| Wymiary | 1340 x 160 x 850 cm |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |