edukacyjne
Teleskop I'M A Genius
- Nr katalogowy:
304-PL107131
- Płeć: Dziewczynki
- Obszar: Edukacyjne
- Pełna specyfikacja
Status: Brak na stanie
59,80 zł / szt
73,55 zł brutto
Zestaw z niezwykłym instrumentem naukowym, który umożliwia młodym naukowcom stawianie pierwszych kroków w świecie astronomii. Wymienialne obiektywy pozwalają na baczną obserwację nieba zarówno za dnia, jak i w nocy, kiedy można zaobserwować przedstawione w instrukcji konstelacje.
| Waga | 420 kg |
|---|---|
| Wymiary | 70 x 285 x 290 cm |
Specyfikacja techniczna
| Producent | Lisciani |
|---|---|
| Nr katalogowy | 304-PL107131 |
| Płeć | Dziewczynki |
| Obszar | Edukacyjne |
| Produkt na baterie | Nie |
| Baterie w zestawie | Nie |
| Wymagania wiekowe (maks.) | 12 |
| Rodzaj | Teleskopy |
| Pozostałe parametry | Wymiary opakowania: 28.5 x 6.7 x 28.5 cm |
| Akcesoria w zestawie |
|
| Wymagania wiekowe | 7 |
| Materiał | Tworzywo sztuczne |
| Zasilanie | Nie dotyczy |
| Oznaczenia |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |