edukacyjne
Teleskop I'M A Genius
- Nr katalogowy:
304-PL107131
- Płeć: Dziewczynki
- Obszar: Edukacyjne
- Full specification
Status: Out of stock
59.80 zł / szt
73.55 zł gross
Zestaw z niezwykłym instrumentem naukowym, który umożliwia młodym naukowcom stawianie pierwszych kroków w świecie astronomii. Wymienialne obiektywy pozwalają na baczną obserwację nieba zarówno za dnia, jak i w nocy, kiedy można zaobserwować przedstawione w instrukcji konstelacje.
| Weight | 420 kg |
|---|---|
| Dimensions | 70 x 285 x 290 cm |
Technical Specifications
| Brand | Lisciani |
|---|---|
| Nr katalogowy | 304-PL107131 |
| Płeć | Dziewczynki |
| Obszar | Edukacyjne |
| Produkt na baterie | Nie |
| Baterie w zestawie | Nie |
| Wymagania wiekowe (maks.) | 12 |
| Rodzaj | Teleskopy |
| Pozostałe parametry | Wymiary opakowania: 28.5 x 6.7 x 28.5 cm |
| Akcesoria w zestawie |
|
| Wymagania wiekowe | 7 |
| Materiał | Tworzywo sztuczne |
| Zasilanie | Nie dotyczy |
| Oznaczenia |
| Shipment | Prepayment | Cash on delivery |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5.00 zł | 10.00 zł |