tel. przewodowe
Telefon przewodowy Mescomp MT-816 Laura
- Podświetlana klawiatura: Nie
- Funkcja Flash: Tak
- Automatyczna sekretarka: Nie
- Pełna specyfikacja
Status: W magazynie
Dostępność: 3 w magazynie
64,09 zł / szt
78,83 zł brutto
Aparat telefoniczny przewodowy Mescomp Laura to unikatowe zestawienie elegancji oraz komfortu codziennego użytkowania przez osoby starsze, niepełnosprawne jak i w biurze.
Telefon przewodowy utrzymany w nowoczesnej stylistyce posiada bardzo czytelny, podświetlany na niebiesko wyświetlacz oraz duże, wygodne w użytkowaniu klawisze.
Wyposażony jest w wiele przydatnych funkcji, w tym:
- Identyfikacja numeru przychodzącego
- Szybkie wybieranie - pamięci bezpośrednie i pośrednie
- Historia połączeń przychodzących i wychodzących
- Ponowne wybieranie numeru (REDIAL)
- Funkcję VIP pozwalającą zapisać ważny numer i uniemożliwiającą jego przypadkowe skasowanie
- Regulacja kontrastu wyświetlacza - 5 poziomów
- Tryb głosnomówiący (speaker phone)
- Płynna regulacja głośności w trybie głośnomówiącym
- Cztery poziomy regulacji głośności dzwonka
- Optyczna sygnalizacja przychodzącego połączenia
- Budzik
- Kalkulator
- FLASH.
| Waga | 704 kg |
|---|---|
| Wymiary | 70 x 225 x 220 cm |
Specyfikacja techniczna
| Producent | Mesmed |
|---|---|
| Podświetlana klawiatura | Nie |
| Funkcja Flash | Tak |
| Automatyczna sekretarka | Nie |
| Wybieranie połączeń | Impulsowe |
| Tryb głośnomówiący | Tak |
| Regulacja czasu Flash | Brak |
| Identyfikacja numerów CLIP | Tak |
| Wyświetlacz | Regulowany |
| Wymiary | 158 x 45 x 35 mm |
| Waga | 0.5 |
| Oznaczenia | |
| Kolor | Szary |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |