tel. komórkowe
Telefon MM 135L Dual sim USB C
- Model:
MM 135L
- Sieć GSM: 1800 MHz
- Sieć UMTS: Nie
- Pełna specyfikacja
Status: W magazynie
Dostępność: 30 w magazynie
43,33 zł / szt
53,30 zł brutto
Elegancki i łatwy w obsłudze kieszonkowy telefon komórkowy z USB-C i wyrazistymi elementami obudowy.
| Waga | 132 kg |
|---|---|
| Wymiary | 40 x 75 x 175 cm |
Specyfikacja techniczna
| Producent | Maxcom |
|---|---|
| Model | MM 135L |
| Sieć GSM | 1800 MHz |
| Sieć UMTS | Nie |
| Sieć LTE | Nie |
| Złącza | 3,5 mm combo minijack |
| Waga | 68 |
| Pozostałe parametry |
|
| Bateria | 600 mAh |
| Czas rozmów (maks.) | 5 |
| Czas czuwania (maks.) | 250 |
| Pozostałe parametry wyświetlacza | 128×160 px |
| Pamięć wewnętrzna | 32 |
| Wysokość | 115 |
| Szerokość | 49 |
| Głębokość | 12.8 |
| Czytnik kart pamięci | Nie |
| Obudowa | Standardowa |
| Klawiatura QWERTY | Nie |
| Kolorowy wyświetlacz | Tak |
| Ekran dotykowy | Nie |
| Transmisja danych | Brak |
| GPS | Nie |
| Tuner FM | Tak |
| Odtwarzacz Audio | Tak |
| Dyktafon | Nie |
| Java | Nie |
| MMS | Nie |
| Rozmowy video | Nie |
| Dual SIM | Tak |
| Typ kart pamięci | microSD |
| Oznaczenia | |
| Przekątna ekranu | 1,77'' |
| System operacyjny | Producenta |
| Kolor | czarny |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |