Telefon GSM Simple 922 4G
- Komunikacja bezprzewodowa: Bluetooth
- Sieć GSM: 850 MHz
- Sieć LTE: 2600 MHz
- Pełna specyfikacja
Telefon dla seniora Simple 922
Używanie zaawansowanych smartfonów jest trudne i często zniechęca seniorów do posiadania tego typu urządzeń. A przecież używanie telefonu komórkowego może być niezwykle proste wystarczy wybrać odpowiedni model. Komórka dla seniorów Simple 922, dzięki prostej i intuicyjnej obsłudze pozwala osobie starszej utrzymać kontakt z najbliższymi oraz posiada szereg przydatnych funkcji i ułatwień.
Czytelny wyświetlacz
Komórka dla seniora przede wszystkim musi zapewnić maksymalny komfort podczas użytkowania, dlatego model Simple 922 posiada kolorowy wyświetlacz 1,77 oraz duże, czytelne przyciski, dzięki którym bez problemu można poruszać się po intuicyjnym menu.
Sieć 4G
Simple 922 wyposażony został w technologię obsługującą sieć 4G. Dzięki temu, możesz swobodnie korzystać z urządzenia i nie przejmować się informacjami o planowanych włączeniach sieci 3G, niezależnie od tego z usług jakiego operatora korzystasz.
Przycisk SOS
Ważną funkcją wyróżniającą telefony dla seniorów na tle innych telefonów GSM jest przycisk SOS. Wystarczy jedno kliknięcie, aby urządzenie najpierw wysłało wiadomości do wybranych osób, a następnie kolejno do nich zadzwoniło. Idealne rozwiązanie, gdy potrzebna jest natychmiastowa pomoc.
Pojemna bateria
Komórki dla starszych osób muszą być niezawodne w każdej sytuacji. Dlatego powinny być wyposażone w naprawdę duży akumulator. To, co wyróżnia telefon dla seniorów Simple 922, to brak konieczności częstego ładowania bateria o pojemności 1000 mAh wystarcza na ok. 6 godzin rozmów lub do 250 godzin pracy w trybie czuwania.
Specyfikacja techniczna
| Producent | Kruger & Matz |
|---|---|
| Komunikacja bezprzewodowa | Bluetooth |
| Sieć GSM | 850 MHz |
| Sieć LTE | 2600 MHz |
| Złącza | 3,5 mm minijack |
| Karta SIM | Standard |
| Sieć UMTS | Nie |
| Waga | 72 |
| Akcesoria w zestawie |
|
| Bateria | Li-lon 1000 mAh |
| Pozostałe parametry wyświetlacza | Rozdzielczość: 160 x 128 px |
| Szczegółowe dane aparatu | 0,3 Mpx |
| Pamięć wewnętrzna | 128 |
| Wysokość | 113 |
| Szerokość | 52 |
| Głębokość | 13 |
| Czytnik kart pamięci | Tak |
| Obudowa | Standardowa |
| Klawiatura QWERTY | Nie |
| Kolorowy wyświetlacz | Tak |
| Ekran dotykowy | Nie |
| Aparat fotograficzny | Tak |
| GPS | Nie |
| Tuner FM | Tak |
| Odtwarzacz Audio | Tak |
| Dyktafon | Tak |
| MMS | Tak |
| Java | Nie |
| Rozmowy video | Nie |
| Przeglądarka www | Nie |
| Klient e-mail | Nie |
| Dual SIM | Tak |
| Typ kart pamięci | microSD |
| Oznaczenia | |
| Przekątna ekranu | 1,77'' |
| System operacyjny | Producenta |
| Kolor | czarny |
| Waga | 250 kg |
|---|---|
| Wymiary | 70 x 75 x 150 cm |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |