Lalka płacząca Julia 42 cm
- Produkt na baterie: Tak
- Nr katalogowy:
42406
- Płeć: Dziewczynki
- Pełna specyfikacja
Lalka płacząca Julia 42 cm
W naszej manufakturze wierzymy, że zabawa jest najlepszą nauką. Dlatego też z wielką miłością tworzymy kultowe lalki Llorens, w 100% ręcznie wykonane, o niepowtarzalnych wzorach. Stosowane przez nas tkaniny pochodzą od renomowanych marek odzieży dziecięcej. Wszystkie lalki Llorens są zgodne z europejskimi przepisami dotyczącymi bezpieczeństwa dzieci, co gwarantuje, że Twoje dzieci będą się bawić w możliwie najbezpieczniejszy sposób. Lalka płacząca Julia 42 cm została ubrana w śpiochy z nadrukiem słonika, sweterek z kapturem, czapkę oraz ciepłe skarpetki. Okrągła buźka, malutkie uszka, nosek i ustka sprawiają, że lalka wygląda jak prawdziwe dziecko. Jej ulubiony smoczek jest dla niej bardzo ważny, więc gdy go jej zabierzemy będzie płakać i wołać "mama", "papa". Lalka została zapakowana w ozdobny karton. Kochamy hiszpańskie lalki Llorens!
Specyfikacja techniczna
| Producent | Llorens |
|---|---|
| Produkt na baterie | Tak |
| Nr katalogowy | 42406 |
| Płeć | Dziewczynki |
| Marka | Inne |
| Seria | Pozostałe |
| Baterie w zestawie | Tak |
| Pozostałe parametry | Wymiary opakowania: 25.7 x 50 x 16 cm |
| Wysokość | 42 |
| Wymagania wiekowe | 3 |
| Oznaczenia |
| Waga | 1369 kg |
|---|---|
| Wymiary | 160 x 260 x 500 cm |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |