ogrodowe
Taczka Bosch
- Bezpieczeństwo:
- Należy zdjąć opakowanie przed oddaniem zabawki do rąk dziecka. Opakowanie nie służy do zabawy.
- Należy zachować opakowanie/ulotkę/etykietę, gdyż zawiera ważne informacje.
- Nr katalogowy:
L2770 KLE-2770
- Płeć: Dziewczynki
- Pełna specyfikacja
Status: W magazynie
Dostępność: 11 w magazynie
51,50 zł / szt
63,35 zł brutto
Taczka Bosch
Seria narzędzi ogrodowych na licencji Bosch wyglądem przypomina najprawdziwsze sprzęty, którymi posługują się dorośli. Dlaczego dzieci nie miałyby brać czynnego udziału w pracach na świeżym powietrzu? Dzięki kosiarce, taczce, łopacie czy wykaszarce mogą bez trudu zamienić się w prawdziwych ogrodników. Wszystkie narzędzia wykonane są bardzo solidnie w związku z czym, można za ich pomocą wykonywać prawdziwe, lekkie prace ogrodowe.
Solidna taczka z grubego, wytrzymałego tworzywa sztucznego jest niezbędna do podtawowych prac porządkowych w ogrodzie. Wysokiej jakości tworzywo i trwała konstrukcja wygodna w użyciu dla dziecka gwarantują świetną zabawę.
| Waga | 902 kg |
|---|---|
| Wymiary | 330 x 690 x 240 cm |
Specyfikacja techniczna
| Producent | Klein |
|---|---|
| Bezpieczeństwo |
|
| Nr katalogowy | L2770 KLE-2770 |
| Płeć | Dziewczynki |
| Obszar | Ogrodowe |
| Produkt na baterie | Nie |
| Rodzaj | Taczki |
| Wymiary | 69 x 33 x 25 cm |
| Wymagania wiekowe | 3 |
| Materiał | Tworzywo sztuczne |
| Oznaczenia | |
| Kolor | Zielony |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |