obudowy
Obudowa Meshify C Solid Side
- Złącza na przednim panelu: 2 x USB 3.0
- Liczba miejsc montażowych: 5
- Miejsca montażowe 5,25'' wewn.: 0
- Pełna specyfikacja
Status: W magazynie
Dostępność: 21 w magazynie
269,04 zł / szt
330,92 zł brutto
Obudowa Meshify C Solid Side
| Waga | 7500 kg |
|---|---|
| Wymiary | 530 x 300 x 500 cm |
Specyfikacja techniczna
| Producent | Fractal Design |
|---|---|
| Złącza na przednim panelu | 2 x USB 3.0 |
| Liczba miejsc montażowych | 5 |
| Miejsca montażowe 5,25'' wewn. | 0 |
| Miejsca montażowe 2,5'' wewn. | 3 |
| Miejsca montażowe 2,5'' zewn. | 0 |
| Wymiary | 395 x 212 x 440mm |
| Waga | 6.16 |
| Pozostałe parametry |
|
| Miejsca montażowe 3,5'' wewn. | 2 |
| Miejsca montażowe 3,5'' zewn. | 0 |
| Miejsca montażowe 5,25'' zewn. | 0 |
| Moc zasilacza | Brak |
| Format | ATX |
| Wentylator | 12 cm |
| Oznaczenia | |
| Kolor | czarny |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |