Tablet KidsTAB7.4HD2 quad niebieski + etui
- Model:
KidsTAB7.4HD2
- Aparat - Przód: 0.3
- Aparat - Tył: 2
- Pełna specyfikacja
Tablet KidsTAB7.4HD2 quad niebieski + etui
Jak połączyć naukę z zabawą sprawiając radość Twoim dzieciom? Jest to mozliwe dzięki nowemu urządzeniu multimedialnemu w naszej ofercie. Tablet BLOW stworzony został z myślą o młodszych użytkownikach. Dwie wyróżniające sie wersje kolorystyczne dla chłopców i dziewczynek wyposażone zostały w trwałą obudowę; układ przycisków, kamerek oraz gniazd rozszerzeń dostosowany został do wygodnego
korzystania z internetu, gier oraz innych aplikacji.
Wersja KIDSTab nie oznacza jednak ograniczeń! System operacyjny urządzenia - Android umożliwia dowolną rozbudowę i dostosowanie tabletu do indywidualnych potrzeb - z możliwością kontroli rodzicielskiej.
KidsTAB BLOW to edukacja i zabawa, Internet i multimedia ale przede wszystkim mnóstwo radości dla Twojego dziecka! Podaruj mu ją...
| Waga | 652 kg |
|---|---|
| Wymiary | 160 x 235 x 65 cm |
Specyfikacja techniczna
| Producent | BLOW |
|---|---|
| Model | KidsTAB7.4HD2 |
| Aparat - Przód | 0.3 |
| Aparat - Tył | 2 |
| Karta SIM | Nie dotyczy |
| Procesor | Quad Core |
| Pozostałe parametry |
|
| Akcesoria w zestawie |
|
| Taktowanie procesora | 1.2 |
| Pozostałe informacje o procesorze | RK3126B Cortex A7 |
| Zainstalowana pamięć RAM | 2 |
| Pojemność baterii | 3000 |
| Pozostałe parametry wyświetlacza |
|
| Szczegółowe dane aparatu | Aparaty CMOS |
| Pamięć wewnętrzna | 16 |
| Wysokość | 126 |
| Szerokość | 196 |
| Głębokość | 12 |
| Gniazda we/wy | 1 x 3,5 mm minijack |
| Czytnik kart pamięci | Tak |
| Rodzina procesora | Cortex-A7 |
| Typ ogniwa | Li-ion |
| Aparat fotograficzny | Tak |
| GPS | Nie |
| Typ kart pamięci | microSD |
| Oznaczenia | |
| Standard pamięci SD / CF | SD |
| Przekątna ekranu | 7'' |
| Rozdzielczość | 1024 x 600 |
| System operacyjny | Android 9.0 |
| Modem WWAN (3G) / LTE (4G) / 5G | Nie |
| Funkcja telefonu komórkowego | Nie |
| Komunikacja | Wi-Fi (802.11b/g/n) |
| Kolor | Niebieski |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |