edukacyjne
Elektryczny Dragster
- Płeć: Chłopcy
- Nr katalogowy:
3905
- Obszar: Edukacyjne
- Pełna specyfikacja
Status: Brak na stanie
29,99 zł / szt
36,89 zł brutto
Zestaw do samodzielnego wykonania pojazdu typu Dragster marki 4M.
W samochodach tego typu najważniejsze jest przyspieszenie, a także aerodynamika. Stwórz ten elektryczny pojazd używając do tego płyt CD jako kół! Zastosuj codzienne przedmioty w nowy, ciekawy sposób.
| Waga | 246 kg |
|---|---|
| Wymiary | 60 x 165 x 240 cm |
Specyfikacja techniczna
| Producent | 4m |
|---|---|
| Płeć | Chłopcy |
| Nr katalogowy | 3905 |
| Obszar | Edukacyjne |
| Rodzaj | Zestawy naukowe |
| Pozostałe parametry | Wymiary opakowania: 24 x 16,5 x 6 cm |
| Wymagania wiekowe | 8 |
| Oznaczenia |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |