szybkowary
Szybkowar Secure Trendy Pressure 8L P2584401
- Średnica: 25
- Podstawa antypoślizgowa: Tak
- Mycie w zmywarce: Tak
- Pełna specyfikacja
Status: Brak na stanie
235,00 zł / szt
289,05 zł brutto
Szybkowar Secure Trendy Pressure 8L P2584401
- Szybkowar do ekonomicznego gotowania i duszenia
- ekstremalne ciśnienie i wysoka temperatura skracają czas gotowania, oszczędzając energię
- 2 programy gotowania dla szybszego gotowania mięsa lub zachowania wartości odżywczych warzyw
- Powolne gotowanie pozwala zachować większość witamin, minerałów i składników odżywczych, dzięki czemu jedzenie jest nie tylko smaczne, ale i zdrowe
- Bezpieczne odprowadzanie pary podczas gotowania
- Trójwarstwowe dno typu sandwich z wewnętrznym rdzeniem aluminiowym zapewnia doskonałą dystrybucję ciepła
- Pięciostopniowy system bezpieczeństwa gwarantuje wyjątkowo bezpieczne gotowanie pod ciśnieniem
- Kosz parowy w zestawie
- Łatwy w użyciu, łatwy w utrzymaniu i czyszczeniu
- Sam garnek jest objęty 10-letnią gwarancją producenta
- Nadaje się do wszystkich rodzajów płyt grzewczych, w tym indukcyjnych i do mycia w zmywarce (z wyjątkiem pokrywy)
Specyfikacja techniczna
| Producent | Tefal |
|---|---|
| Średnica | 25 |
| Podstawa antypoślizgowa | Tak |
| Mycie w zmywarce | Tak |
| Wyświetlacz LCD | Nie |
| Ilość programów | 2 |
| Programy | 2 programy gotowania dla szybszego gotowania mięsa lub zachowania wartości odżywczych warzyw |
| Wymiary | 45 x 30,7 x 29 cm |
| Waga | 4.9 |
| Akcesoria w zestawie | Kosz parowy |
| Pojemność | 8 |
| Materiał | Stal nierdzewna |
| Oznaczenia | |
| Kolor | srebrny |
| Waga | 4799 kg |
|---|---|
| Wymiary | 290 x 450 x 300 cm |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |