routery xDSL
System WiFi Mesh M1300 (3-Pack) AC1200
- Model:
M1300 3-pack
- Porty we/wy: 1 x 10/100/1000 Mbit/s
- Liczba anten : 2
- Pełna specyfikacja
Status: Brak na stanie
267,48 zł / szt
329,00 zł brutto
M1300 3-pack AC1200 Dual Band Whole Home Wi-Fi Mesh
- Sieć Wi-Fi AC1200
- 867 Mb/s w paśmie 5 GHz i 300 Mb/s w paśmie 2,4 GHz
- Bezproblemowy roaming, zasięg w całym domu
- 2 porty Gigabit Ethernet
- Kompatybilny z 15 dodatkowymi dostawcami DDNS
- PPTP/L2TP/OpenVPN/WireGuard/IPSec/Zerotier VPN
| Waga | 1884 kg |
|---|---|
| Wymiary | 250 x 142 x 417 cm |
Specyfikacja techniczna
| Producent | Cudy |
|---|---|
| Model | M1300 3-pack |
| Porty we/wy | 1 x 10/100/1000 Mbit/s |
| Liczba anten | 2 |
| Bezpieczeństwo |
|
| Antena | Wewnętrzna |
| Pasmo | 5 GHz |
| Standardy | IPv6 |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows 11 |
| Pozostałe parametry |
|
| Zasilanie | Zasilacz zewnętrzny: 12 V / 1 A |
| Akcesoria w zestawie |
|
| Zarządzanie, monitorowanie, konfiguracja |
|
| Wymagania sprzętowe |
|
| Architektura sieci | GigabitEthernet |
| Typ | xDSL |
| Oznaczenia | |
| Kolor | Biały |
| Data Act | Link |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |