puzzle
Puzzle 3D Wieża Eiffla (Światło)
- Liczba elementów: 82
- Nr katalogowy:
L091H
- Płeć: Dziewczynki
- Pełna specyfikacja
Status: W magazynie
Dostępność: 6 w magazynie
114,00 zł / szt
140,22 zł brutto
Puzzle 3D LED - Wieża Eiffla
Opakowanie zawiera puzzle 3D, które umożliwiają złożenie podświetlanego diodami LED modelu Wieża Eiffel'a. Pasjonująca zabawa dla dzieci oraz kolekcjonerów najsłynniejszych budowli świata. Do ich złożenia nie potrzeba żadnych narzędzi. Puzzle są ponumerowane i znajdują się w specjalnych arkuszach. Podświetlone puzzle prezentują się rewelacyjnie jako ozdoba.
| Waga | 1048 kg |
|---|---|
| Wymiary | 60 x 230 x 335 cm |
Specyfikacja techniczna
| Producent | Cubic Fun |
|---|---|
| Liczba elementów | 82 |
| Nr katalogowy | L091H |
| Płeć | Dziewczynki |
| Rodzaj | 3D i 4D |
| Wymiary obrazka | 36 x 39 x 76 cm |
| Pozostałe parametry | Wymiary opakowania: 22.5 x 6 x 33 cm |
| Wymagania wiekowe | 3 |
| Oznaczenia |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |