routery xDSL
System WIFI Deco X50(3-pack) AX3000
- Model:
Deco X50(3-pack )
- Standardy: 802.11g
- Liczba anten : 2
- Pełna specyfikacja
Status: W magazynie
Dostępność: 2 w magazynie
617,89 zł / szt
760,00 zł brutto
Specyfikacja techniczna
| Producent | TP-LINK |
|---|---|
| Model | Deco X50(3-pack ) |
| Standardy | 802.11g |
| Liczba anten | 2 |
| Bezpieczeństwo |
|
| Antena | Wewnętrzna |
| Pasmo | 5 GHz |
| Porty we/wy | 3 x 10/100/1000 Mbit/s |
| Wymiary | 110 x 110 x 114 mm |
| Pozostałe parametry |
|
| Zasilanie | 12V - 1.5A |
| Akcesoria w zestawie |
|
| Architektura sieci | GigabitEthernet |
| Typ | xDSL |
| Oznaczenia | |
| Kolor | Biały |
| Waga | 2430 kg |
|---|---|
| Wymiary | 125 x 275 x 370 cm |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |