Termowentylator FHM601
- Maksymalna moc: 1500
- Zabezpieczenie przed przegrzaniem: Tak
- Stopnie regulacji: 3
- Pełna specyfikacja
Termowentylator FHM601
Kiedy nadchodzą jesienno-zimowe chłody system grzewczy, który posiadamy, może okazać się niewystarczający. Szczególnie to odczuwamy, gdy poranki zaczynają się robić bardzo rześkie, a wieczory mroźne.
Idealnym rozwiązaniem tych jest problemów jest termowentylator FHM601 marki Blaupunkt. Dzięki temu kompaktowemu urządzeniu (18,7 x 16,7 x 17 cm) dogrzejemy pomieszczenie o powierzchni nawet do 22 m2.
Sprawdzi się on również przed sezonem grzewczym, kiedy główne źródło ogrzewania jeszcze nie pracuje, a nam wstawanie z łóżka w chłodniejsze poranki nie przychodzi już z taką łatwością jak latem.
Model FHM601 został wyposażony w trzy tryby pracy: wentylator, grzejnik 1000 W lub 2000 W, umożliwiają elastyczne dopasowanie działania urządzenia do potrzeb użytkownika.
Łatwość obsługi za pomocą pokrętła oraz automatyczny wyłącznik bezpieczeństwa, który chroni urządzenie przed przegrzaniem, dopełnia komfortu obsługi.
Z termowentylatorem FHM601 zapomnimy o przenikliwym chłodzie porannego wstawania, a w zimne wieczory z pewnością nie zmarzną nam już stopy.
Grzejnik ten został zaprojektowany do używania w dobrze ocieplonych pomieszczeniach lub do nieczęstego wykorzystania.
| Waga | 1200 kg |
|---|---|
| Wymiary | 230 x 215 x 230 cm |
Specyfikacja techniczna
| Producent | Blaupunkt |
|---|---|
| Maksymalna moc | 1500 |
| Zabezpieczenie przed przegrzaniem | Tak |
| Stopnie regulacji | 3 |
| Zimny nadmuch | Tak |
| Termostat | Tak |
| Minimalna moc | 1000 |
| Oscylacja | Tak |
| Wymiary | 18,7 x 16,7 x 17 cm |
| Waga | 1.5 |
| Pozostałe parametry |
|
| Timer | Nie |
| Typ | Termowentylator |
| Oznaczenia | |
| Kolor | czarny |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |