routery xDSL
System WiFi Deco X10 (3-pak) AX1500
- Model:
Deco X10 (3-pack)
- Obsługiwane systemy operacyjne: Android
- Wymagania środowiskowe:
- Dopuszczalna temperatura pracy: 0~40°C (32 ~104°F)
- Dopuszczalna temperatura przechowywania: -40~60°C (-40 ~140°F)
- Dopuszczalna wilgotność powietrza: 10%~90%, bez kondensacji
- Dopuszczalna wilgotność przechowywania: 5%~90%
- Pełna specyfikacja
Status: W magazynie
Dostępność: 3 w magazynie
464,48 zł / szt
571,31 zł brutto
| Waga | 2074 kg |
|---|---|
| Wymiary | 120 x 360 x 180 cm |
Specyfikacja techniczna
| Producent | TP-LINK |
|---|---|
| Model | Deco X10 (3-pack) |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Android |
| Wymagania środowiskowe |
|
| Pasmo | 2,4 GHz |
| Liczba anten | 2 |
| Bezpieczeństwo |
Funkcja Guest Network:
|
| Porty we/wy | 2 x 10/100/1000 Mbit/s |
| Antena | Wewnętrzna |
| Standardy | IPv6 |
| Wymiary | 110 x 110 x 114 mm |
| Pozostałe parametry | Prędkości sieci WiFi:
|
| Certyfikaty |
|
| Oprogramowanie | Deco App |
| Zasilanie | Zasilacz zewnętrzny |
| Akcesoria w zestawie |
|
| Zarządzanie, monitorowanie, konfiguracja |
Kontrola rodzicielska HomeShield:
|
| Architektura sieci | GigabitEthernet |
| Typ | xDSL |
| Oznaczenia | |
| Kolor | Biały |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |