Mysz przewodowa MC-200 Biała
- Model:
MC-200
- Profil: Uniwersalny
- Podświetlenie: Nie
- Pełna specyfikacja
Mysz optyczna Hama MC-200 przewodowa biała
Myszka przewodowa USB z 3 przyciskami, która zapewni wygodną obsługę komputera.
Funkcjonalność:
- Precyzyjny kursor
- Płynne ruchy myszki
- Dla prawo i leworęcznych
- Przewodowy design: nie wymaga baterii orz ładowania
Symetryczny kształt
Myszka Hama ma symetryczny kształt, dzięki czemu jest odpowiednia zarówno dla osób prawo, jak i leworęcznych. Korpus jest wyprofilowany i wygodnie układa się w dłoni.
Mysz przewodowa
Przewód o optymalnej długości 1,5 m zapewnia wygodne użytkowanie: jest wystarczająco długi, by swobodnie korzystać z myszki, jednak nie przeszkadza w trakcie pracy przy komputerze.
Komfortowa praca
Czułość myszki na poziomie 1000 dpi zapewnia płynną i precyzyjną pracę kursora. Została wyposażona w 3 przyciski, w tym w pokrętło z funkcją przycisku. Myszka zapewni Ci wygodną pracę i zabawę przy komputerze.
- 3 przyciski
- DPI: 1000
- Gwarancja: 2 lata
| Waga | 110 kg |
|---|---|
| Wymiary | 40 x 100 x 130 cm |
Specyfikacja techniczna
| Producent | Hama |
|---|---|
| Model | MC-200 |
| Profil | Uniwersalny |
| Podświetlenie | Nie |
| Przeznaczenie | Biuro |
| Rozdzielczość (maks.) | 1000 |
| Liczba przycisków | 3 |
| Liczba rolek | 1 |
| Długość przewodu | 150 |
| Sensor | 3D |
| Połączenie | Przewodowe |
| Interfejs | USB |
| Zasilanie | USB 5V |
| Oznaczenia | |
| Kolor | Biały |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |