stacje i czujniki meteo
SWS 25 WS Stacja pogodowa
- Złącza: Brak
- Zasięg: 30
- Rodzaj: Stacja meteo
- Pełna specyfikacja
Status: Brak na stanie
47,02 zł / szt
57,83 zł brutto
SWS 25 WS Stacja pogodowa
| Waga | 180 kg |
|---|---|
| Wymiary | 125 x 85 x 60 cm |
Specyfikacja techniczna
| Producent | Sencor |
|---|---|
| Złącza | Brak |
| Zasięg | 30 |
| Rodzaj | Stacja meteo |
| Pomiar | Temperatura zewnętrzna |
| Jednostki pomiaru temp. | °C |
| Czujnik | Bezprzewodowy |
| Funkcje dodatkowe | Zegar |
| Wymiary | 76 x 36 x 106 mm |
| Waga | 75 |
| Pozostałe parametry | - Tryb 12/24 godz. |
| Zasilanie | Baterie/akumulatory AAA |
| Oznaczenia | |
| Kolor | Biały |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |