stacje i czujniki meteo
SWS 25 BS stacja pogodowa
- Złącza: Brak
- Zasięg: 30
- Rodzaj: Stacja meteo
- Pełna specyfikacja
Status: Brak na stanie
47,02 zł / szt
57,83 zł brutto
Termometr z bezprzewodowym czujnikiem do pomiaru temperatury
- Pokazywanie czasu
- Tryb 12/24 godz.
- Temperatura wewnętrzna i zewnętrzna
- Zakres temperatury wewnętrznej: -9°C do +50°C
- Zakres temperatury zewnętrznej: -30°C do +55°C
- Dokładność pomiarów: +/- 1,5°C
- Trend rozwoju temperatury zewnętrznej
- Zapis temperatury minimalnej i maksymalnej
- Możliwość podłączenia tylko jednego czujnika
- Częstotliwość nadawania: 433 MHz
| Waga | 170 kg |
|---|---|
| Wymiary | 55 x 85 x 125 cm |
Specyfikacja techniczna
| Producent | Sencor |
|---|---|
| Złącza | Brak |
| Zasięg | 30 |
| Rodzaj | Stacja meteo |
| Jednostki pomiaru temp. | °C |
| Czujnik | Bezprzewodowy |
| Funkcje dodatkowe | Zegar |
| Pomiar | Temperatura wewnętrzna |
| Wymiary | - Termometr: 76 x 36 x 106 mm. |
| Waga | 75 |
| Pozostałe parametry | - Zasilanie termometru: 2 x 1,5V, typ AAA (baterie nie wchodzą w skład zestawu) |
| Akcesoria w zestawie | Czujnik bezprzewodowy |
| Zasilanie | Baterie/akumulatory AAA |
| Oznaczenia | |
| Kolor | srebrny |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |