stacje i czujniki meteo
SWS 25 BS stacja pogodowa
- Złącza: Brak
- Zasięg: 30
- Rodzaj: Stacja meteo
- Full specification
Status: Out of stock
47.02 zł / szt
57.83 zł gross
Termometr z bezprzewodowym czujnikiem do pomiaru temperatury
- Pokazywanie czasu
- Tryb 12/24 godz.
- Temperatura wewnętrzna i zewnętrzna
- Zakres temperatury wewnętrznej: -9°C do +50°C
- Zakres temperatury zewnętrznej: -30°C do +55°C
- Dokładność pomiarów: +/- 1,5°C
- Trend rozwoju temperatury zewnętrznej
- Zapis temperatury minimalnej i maksymalnej
- Możliwość podłączenia tylko jednego czujnika
- Częstotliwość nadawania: 433 MHz
Technical Specifications
| Brand | Sencor |
|---|---|
| Złącza | Brak |
| Zasięg | 30 |
| Rodzaj | Stacja meteo |
| Jednostki pomiaru temp. | °C |
| Czujnik | Bezprzewodowy |
| Funkcje dodatkowe | Zegar |
| Pomiar | Temperatura wewnętrzna |
| Wymiary | - Termometr: 76 x 36 x 106 mm. |
| Waga | 75 |
| Pozostałe parametry | - Zasilanie termometru: 2 x 1,5V, typ AAA (baterie nie wchodzą w skład zestawu) |
| Akcesoria w zestawie | Czujnik bezprzewodowy |
| Zasilanie | Baterie/akumulatory AAA |
| Oznaczenia | |
| Kolor | srebrny |
| Weight | 170 kg |
|---|---|
| Dimensions | 55 x 85 x 125 cm |
| Shipment | Prepayment | Cash on delivery |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5.00 zł | 10.00 zł |