Switch UniFi 24x1GbE 2xSF+ USW-Pro-24
- Bezpieczeństwo:
Ochrona ESD / EMP: Powietrze: 16 kV, Kontakt: 12 kV
- Prędkość przekazywania: 65.472
- Liczba portów SFP+: 2
- Pełna specyfikacja
Przełącznik UBIQUITI UniFi PRO 24
Przełącznik 24-portowy z (24) portami Gigabit RJ45 i (2) portami 10G SFP +. Potężne przełączanie UniFi drugiej generacji
UniFi Switch Pro 24 to w pełni zarządzany przełącznik warstwy 3 z (24) portami Gigabit Ethernet. (2) Łącza nadrzędne 10G SFP + zapewniają agregację łączy w celu zwiększenia przepustowości i dostępności. UniFi Switch Pro 24 oferuje bogaty zestaw możliwości warstwy 2 i integruje funkcje warstwy 3, takie jak routing między sieciami VLAN, routing statyczny i serwer DHCP. UniFi Switch Pro 24 to idealny przełącznik agregacji i warstwy dostępu dla każdego rozwiązania UniFi - łączy w sobie innowacyjne, prawie ciche chłodzenie z redundancją zasilania UniFi SmartPower RPS. UniFi Network Controller i aplikacja mobilna UniFi Network pozwalają administratorom konfigurować i monitorować praktycznie wszystkie funkcje przełącznika w intuicyjnym graficznym interfejsie użytkownika z dowolnego miejsca.
| Waga | 4500 kg |
|---|---|
| Wymiary | 520 x 120 x 400 cm |
Specyfikacja techniczna
| Producent | UBIQUITI |
|---|---|
| Bezpieczeństwo | Ochrona ESD / EMP: Powietrze: 16 kV, Kontakt: 12 kV |
| Prędkość przekazywania | 65.472 |
| Liczba portów SFP+ | 2 |
| Pobór mocy | 30 |
| Wymiary | 442,4 x 285,4 x 43,7 mm |
| Waga | 3.5 |
| Informacje o gwarancji | Gwarancja 12 miesięcy liczona od daty sprzedaży |
| Zasilanie | AC / DC, 36 W. |
| Zastosowanie | Średnie i duże firmy |
| Przepustowość | 44 |
| Typ obudowy | Rack |
| Klasa przełącznika | Zarządzalny |
| Architektura sieci | GigabitEthernet |
| Liczba portów 10/100/1000 Mbps | 24 |
| Warstwa przełączania | L2 |
| Zasilacz | Wewnętrzny |
| Liczba portów 10Gb | 2 |
| Możliwość łączenia w stos | Tak |
| Oznaczenia |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |