przełączniki niezarządzalne
Switch TP-Link SG108-M2 8x2.5GE
- Tryb przekazywania: Store-and-forward
- Bufor pakietów: 1.5
- Pozostałe funkcje:
- Kontrola przepływu 802.3X
- QoS 802.1p/DSCP
- Pełna specyfikacja
Status: Brak na stanie
288,16 zł / szt
354,44 zł brutto
Przełącznik niezarzadzalny typu desktop TP-Link SG108-M2
- Osiem portów 2,5 Gb/s. Wyposażony w 8 portów 2,5-gigabitowych przełącznik TL-SG108-M2 pozwala w pełni wykorzystać potencjał sieci o wielogigabitowej przepustowości oraz zaawansowanych technologicznie urządzeń, jednocześnie zapewniając do 40 Gb/s przepustowości przełączania
- Ultra szybkie połączenia. Urządzenia takie jak NAS 2,5 G, serwer 2,5 G, komputer gamingowy czy też punkt dostępowy Wi-Fi 6 2,5 G mają do dyspozycji niezwykle szybkie połączenia.
- Idealny sprzęt do wielu zastosowań. Produkty stworzony z myślą o grupowych rozgrywkach poprzez sieć LAN, domowej rozrywce, małych i domowych biurach oraz natychmiastowych przesyłach do stacji roboczych.
- Bezproblemowe okablowanie. Korzystanie z prędkości dochodzących do 2,5 Gb/s nie wymaga użycia przewodów kat. 6, co przekłada się nie tylko na dużą oszczędność czasu, ale i na znaczące ograniczenie kosztów.**
- Cicha praca. Nowoczesna bezwentylatorowa konstrukcja zapewnia cichą pracę przełącznika, dlatego urządzenie świetnie sprawdza się zarówno do użytku domowego, jak i biurowego.
- Plug and Play. Instalacja jest łatwa i nie wymaga pomocy specjalisty.
- Metalowa obudowa. Wytrzymała obudowa i możliwość montażu na blacie lub na ścianie to cechy, które czynią przełącznik TL-SG108-M2 urządzeniem uniwersalnym.
| Waga | 2200 kg |
|---|---|
| Wymiary | 70 x 315 x 240 cm |
Specyfikacja techniczna
| Producent | TP-LINK |
|---|---|
| Tryb przekazywania | Store-and-forward |
| Bufor pakietów | 1.5 |
| Pozostałe funkcje |
|
| Rozmiar ramki Jumbo | 10 |
| Prędkość przekazywania | 29.8 |
| Liczba portów 10/100/1000/2500 Mbps | 8 |
| Pobór mocy | 15.65 |
| Wymiary | 226 × 131 × 35 mm |
| Zasilanie | Zasilacz zewnętrzny (napięcie wyjściowe: 12 V DC / 1,5 A) |
| Akcesoria w zestawie |
|
| Zastosowanie | Dom i małe biuro |
| Obsługiwane protokoły i standardy | IEEE 802.3, 802.3u, 802.3ab, 802.3x, 802.1p, 802.3bz |
| Rozmiar tablicy adresów MAC | 16000 |
| Przepustowość | 40 |
| Typ obudowy | Desktop |
| Wentylator | Nie |
| Klasa przełącznika | Niezarządzalny |
| Architektura sieci | GigabitEthernet |
| Obsługa ramek Jumbo | Tak |
| Zasilacz | Zewnętrzny |
| Oznaczenia |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |