TB print tonery
Toner do HP CB436A TH-36ARO BK ref.
- Rodzaj wkładu: Toner
- Liczba w opakowaniu jednostkowym: 1
- Kompatybilność:
HP LaserJet P1505, P1505n, M1120, M1120n, M1522nf, M1522n
- Pełna specyfikacja
Status: Brak na stanie
59,54 zł / szt
73,23 zł brutto
| Waga | 939 kg |
|---|---|
| Wymiary | 135 x 190 x 380 cm |
Specyfikacja techniczna
| Producent | TB Print |
|---|---|
| Rodzaj wkładu | Toner |
| Liczba w opakowaniu jednostkowym | 1 |
| Kompatybilność | HP LaserJet P1505, P1505n, M1120, M1120n, M1522nf, M1522n |
| Wydajność (5% pokrycie) | 2000 |
| Kod oryginału | CB436A |
| Pasuje do | HP |
| Chip | Tak |
| Oznaczenia | |
| Kolor | Czarny (black) |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |