przełączniki SMART
Switch Smart SG2210MP 8xGE PoE+ 2xSFP
- Bezpieczeństwo:
- AAA
- 802.1X
- Autoryzacja bazująca na Porcie
- Autoryzacja bazująca na MAC (Host)
- Metody autoryzacji bazujące na PAP/EAP-MD5
- MAB
- VLAN Gościa
- Wsparcie autoryzacji Radius <
- Rozmiar ramki Jumbo: 9
- Prędkość przekazywania: 14.9
- Pełna specyfikacja
Status: W magazynie
Dostępność: 13 w magazynie
613,52 zł / szt
754,63 zł brutto
Switch Smart TP-Link SG2210MP
Gigabitowy przełącznik Smart JetStream, 8 portów PoE+, 2 Sloty SFP
- 150 W zasilania PoE: 8 portów PoE+ zgodnych ze standardem 802.3at/af i łącznym zasilaniem do 150W*.
- Gigabitowe Porty: 8 Gigabitowych Portów PoE+ i 2 Gigabitowe Sloty SFP zapewniają wysokie prędkości połączeń.
- Możliwość korzystania z Omada SDN: Platforma zapewnia dostęp do bezobsługowej konfiguracji ZTP**, centralnego zarządzania w chmurze oraz inteligentnego monitoringu.
- Scentralizowane zarządzanie: Zarządzanie jest niezwykle wygodne dzięki dostępowi z chmury oraz łatwej w użytkowaniu aplikacji Omada.
- Silne strategie zabezpieczeń: IP-MAC-Port Binding, ACL, Port Security, DoS Defend, Storm control, DHCP Snooping, 802.1X, Radius Authentication i wiele innych.
- Optymalizacja aplikacji Głosowych i Wideo: L2/L3/L4 QoS i IGMP snooping.
| Waga | 2200 kg |
|---|---|
| Wymiary | 80 x 240 x 400 cm |
Specyfikacja techniczna
| Producent | TP-LINK |
|---|---|
| Bezpieczeństwo |
|
| Rozmiar ramki Jumbo | 9 |
| Prędkość przekazywania | 14.9 |
| VLAN |
|
| Funkcje L2 |
|
| Liczba portów PoE+ | 8 |
| Pobór mocy | 150 |
| Wymiary | 294 x 180 x 44 mm |
| Akcesoria w zestawie |
|
| Zastosowanie | Dom i małe biuro |
| Obsługiwane protokoły i standardy |
|
| Rozmiar tablicy adresów MAC | 8000 |
| Przepustowość | 20 |
| Zarządzanie, monitorowanie, konfiguracja |
|
| Liczba grup VLAN | 4000 |
| Typ obudowy | Desktop |
| Wentylator | Tak |
| Klasa przełącznika | SMART |
| Architektura sieci | GigabitEthernet |
| Liczba portów 10/100/1000 Mbps | 8 |
| Liczba portów SFP | 2 |
| Obsługa ramek Jumbo | Tak |
| Warstwa przełączania | L2+ |
| Oznaczenia |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |