przełączniki zarządzalne
Switch GS728TP Smart 24xGE PoE 4xSFP
- Wymagania środowiskowe:
- Temperatura pracy: 0° do 50°C
- Temperatura przechowywania: od20° do 70°C
- Wysokość: maksymalnie 3000 m
- Wilgotność: maksymalna wilgotność względna 95%, bez kondensacji
- Tryb przekazywania: Store-and-forward
- Bufor pakietów: 8
- Pełna specyfikacja
Status: W magazynie
Dostępność: 5 w magazynie
1 210,01 zł / szt
1 488,31 zł brutto
Nowa generacja inteligentnych przełączników zarządzanych Gigabit PoE/PoE+ firmy NETGEAR oferuje zaawansowane funkcje L2+/Layer 3 Lite, lepsze funkcje PoE oraz zwiększoną wydajność i użyteczność. Zostały zaprojektowane specjalnie dla sieci konwergentnych, w których głos, wideo i dane są przesyłane na jednej platformie sieciowej, co zapewnia wydajność sieci, oszczędność kosztów operacyjnych i łatwość zarządzania.
| Waga | 4835 kg |
|---|---|
| Wymiary | 100 x 350 x 520 cm |
Specyfikacja techniczna
| Producent | Netgear |
|---|---|
| Wymagania środowiskowe |
|
| Tryb przekazywania | Store-and-forward |
| Bufor pakietów | 8 |
| Liczba portów SFP+ | Brak |
| Liczba portów QSFP+ | Brak |
| Rozmiar ramki Jumbo | 9 |
| Liczba portów 10/100/1000/2500 Mbps | Brak |
| QoS |
|
| Liczba portów PoE+ | 24 |
| Liczba portów SFP56 | Brak |
| Liczba portów SFP28 | 1 |
| Liczba portów PoE++ | 1 |
| Wymiary | 440 x 257 x 44 mm |
| Waga | 3.73 |
| Akcesoria w zestawie |
|
| Zastosowanie | Średnie i duże firmy |
| Obsługiwane protokoły i standardy |
|
| Rozmiar tablicy adresów MAC | 8000 |
| Przepustowość | 56 |
| Czas pracy pomiędzy awariami (MTBF) | 345901 |
| Liczba grup VLAN | 256 |
| Typ obudowy | Rack |
| Klasa przełącznika | Zarządzalny |
| Architektura sieci | GigabitEthernet |
| Liczba portów 10/100 Mbps | Brak |
| Liczba portów 10/100/1000 Mbps | Brak |
| Liczba portów SFP | 4 |
| Liczba portów COMBO | Brak |
| Liczba portów PoE (PoE + PoE+) | Brak |
| Obsługa ramek Jumbo | Tak |
| Warstwa przełączania | L2+ |
| Zasilacz | Wewnętrzny |
| Liczba portów 10Gb | Brak |
| Oznaczenia |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |