przełączniki/rozdzielacze
Switch 4K HDMI 3 porty
- Porty wyjścia: 1 x HDMI
- Porty wejścia: 3 x HDMI
- Akcesoria w zestawie:
- Pilot
- Instrukcja obsługi - Pełna specyfikacja
Status: Brak na stanie
129,33 zł / szt
159,08 zł brutto
| Waga | 240 kg |
|---|---|
| Wymiary | 35 x 120 x 225 cm |
Specyfikacja techniczna
| Producent | LogiLink |
|---|---|
| Porty wyjścia | 1 x HDMI |
| Porty wejścia | 3 x HDMI |
| Akcesoria w zestawie | - Pilot |
| Funkcje specjalne | - Obsługuje 4K (Ultra HD), 1080p, 3D, HDCP 1.3 |
| Oznaczenia | |
| Kolor | czarny |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |