przełączniki/rozdzielacze
Switch 4K HDMI 3 porty
- Porty wyjścia: 1 x HDMI
- Porty wejścia: 3 x HDMI
- Akcesoria w zestawie:
- Pilot
- Instrukcja obsługi - Full specification
Status: Out of stock
129.33 zł / szt
159.08 zł gross
| Weight | 240 kg |
|---|---|
| Dimensions | 35 x 120 x 225 cm |
Technical Specifications
| Brand | LogiLink |
|---|---|
| Porty wyjścia | 1 x HDMI |
| Porty wejścia | 3 x HDMI |
| Akcesoria w zestawie | - Pilot |
| Funkcje specjalne | - Obsługuje 4K (Ultra HD), 1080p, 3D, HDCP 1.3 |
| Oznaczenia | |
| Kolor | czarny |
| Shipment | Prepayment | Cash on delivery |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5.00 zł | 10.00 zł |