przełączniki/rozdzielacze
Switch 3x1 HDMI, 1080p 60Hz
- Porty wejścia: 1 x HDMI
- Porty wyjścia: 3 x HDMI
- Wymiary:
1.5 / 5 / 5 cm
- Full specification
Status: W magazynie
Availability: 2 in stock
48.01 zł / szt
59.05 zł gross
| Weight | 57 kg |
|---|---|
| Dimensions | 30 x 67 x 95 cm |
Technical Specifications
| Brand | LogiLink |
|---|---|
| Porty wejścia | 1 x HDMI |
| Porty wyjścia | 3 x HDMI |
| Wymiary | 1.5 / 5 / 5 cm |
| Waga | 0.029 |
| Pozostałe parametry |
|
| Oznaczenia | |
| Kolor | czarny |
| Shipment | Prepayment | Cash on delivery |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5.00 zł | 10.00 zł |