suszarki
Suszarka WQG233DKPL
- Pompa ciepła: Tak
- Programy i opcje suszenia: Mix
- Waga: 53.8
- Pełna specyfikacja
Status: Brak na stanie
2 197,68 zł / szt
2 703,15 zł brutto
Suszarka WQG233DKPL
- Najbardziej oszczędne suszenie: najwyższa klasa efektywności energetycznej A + + +
- Technologia pompy ciepła: delikatne i energooszczędne suszenie
- AutoDry: automatyczna kontrola suszenia aż do osiągnięcia pożądanego efektu.
- Opcja połowy załadunku: optymalizuje ustawienia suszenia (rekomendowany załadunek i czas trwania) dla małej ilości ubrań.
- Suszarka przyjazna środowisku: naturalny czynnik chłodzący (R290).
| Waga | 60000 kg |
|---|---|
| Wymiary | 670 x 630 x 880 cm |
Specyfikacja techniczna
| Producent | Bosch |
|---|---|
| Pompa ciepła | Tak |
| Programy i opcje suszenia | Mix |
| Waga | 53.8 |
| Rodzaj | Wolnostojąca |
| Funkcje |
|
| Wysokość | 84.2 |
| Szerokość | 59.8 |
| Głębokość | 61.3 |
| Klasa energetyczna | A+++ |
| Kierunek otwierania | prawo |
| Załadunek suszarki | 8 kg |
| Typ | Suszarka do ubrań |
| Oznaczenia | |
| Kolor | Biały |
| Data Act | Informacje dostępne w karcie produktu na stronie: Link |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |