projektory
Projektor GT3500HDR
- Technologia wyświetlania: DLP
- Komunikacja bezprzewodowa: Nie
- Model:
GT3500HDR
- Pełna specyfikacja
Status: Brak na stanie
5 518,84 zł / szt
6 788,17 zł brutto
GT3500HDR to jeden z najbardziej kompaktowych i bezproblemowych projektorów laserowych Full HD 1080p DuraCore firmy Optoma. Zaprojektowany z myślą o bezobsługowej, ciągłej pracy, ten jasny projektor o jasności 3800 lumenów może być używany o każdej porze dnia do oglądania wydarzeń sportowych na żywo, programów telewizyjnych, gier i filmów przy włączonym świetle. GT3500HDR zapewnia wysoką wydajność obrazu dzięki elastycznym funkcjom instalacji i rozbudowanym opcjom łączności w eleganckiej, kompaktowej obudowie, aż do 34% mniejszej niż poprzednie modele Optoma.
- Projektor laserowy Full HD 1080p - Jasne 3800 lumenów
- Obiektyw o ultrakrótkim rzucie - Obraz o przekątnej 100 cali z odległości mniejszej niż pół metra
- Oglądanie przy włączonych światłach - Ciesz się transmisjami sportowymi na żywo, programami telewizyjnymi, grami i filmami w pełnej rozdzielczości 1080p
- Łatwa konfiguracja - pozioma i pionowa korekcja trapezowa oraz regulacja czterech narożników
| Waga | 6000 kg |
|---|---|
| Wymiary | 500 x 200 x 420 cm |
Specyfikacja techniczna
| Producent | Optoma |
|---|---|
| Technologia wyświetlania | DLP |
| Komunikacja bezprzewodowa | Nie |
| Model | GT3500HDR |
| Częstotliwość pozioma min. | 15 |
| Częstotliwość pozioma max. | 140 |
| Częstotliwość pionowa min. | 24 |
| Częstotliwość pionowa max. | 120 |
| Poziom hałasu | 34 |
| Źródło światła | Laser |
| Projekcja | Ultrakrótkoogniskowa |
| Kontrast statyczny | 500 000:1 |
| Współczynnik projekcji (min) | 0,253:1 |
| Jasność | 3800 |
| Pobór mocy | 173 |
| Wymiary | 327 x 327 x 109 mm |
| Waga | 3.9 |
| Akcesoria w zestawie |
|
| Minimalna przekątna obrazu | 2.03 |
| Maksymalna przekątna obrazu | 3.3 |
| Minimalna odległość ekranu | 0.202 |
| Maksymalna odległość ekranu | 0.398 |
| Trwałość źródła światła | 30000 |
| Kompatybilność ze standardami komputerowymi | UHD, FHD, UXGA, SXGA, WXGA, HD, XGA, SVGA, VGA, Mac |
| Proporcje obrazu | 16:9 |
| Ilość kolorów | 1,07 mld |
| Gniazda we/wy | 2 x HDMI |
| Automatyczne ustawianie ostrości | Nie |
| Audio | Tak |
| Oznaczenia | |
| Rozdzielczość | 1920 x 1080 (FHD 1080) |
| Kolor | Biały |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |