Suszarka EW7D585UCP
- Pompa ciepła: Tak
- Programy i opcje suszenia: Pościel XL
- Waga: 50.5
- Pełna specyfikacja
Suszarka EW7D585UCP
Specjalne programy suszenia najbardziej delikatnych rzeczy
Suszarka z pompą ciepła DelicateCare 700 dostosowuje temperaturę i ruchy bębna do różnych tkanin, umożliwiając ich pielęgnację. Jedwab zachowuje swój wygląd, wełna jest suszona bez ryzyka skurczenia się, a właściwości wodoodporne odzieży outdoorowej zostają przywrócone. Certyfikat Woolmark.
DelicateCare - suszy wełnę i zapobiega jej kurczeniu się*
DelicateCare wykorzystuje technologię pompy ciepła, aby delikatnie suszyć odzież, a dzięki dostosowanym ruchom bębna i temperaturom przedłuża żywotność ubrań. Z zachowaniem najwyższej ostrożności suszone są też materiały takie jak jedwab i wełna. Certyfikat
Woolmark.
*Porównano z suszeniem w stanie rozłożonym.
Funkcja SmartSelect pozwala dostosować program prania do potrzeb jednym kliknięciem, oszczędzając nawet do 80% energii,
SmartSelect to wszechstronna i intuicyjna pomoc w praniu. Pozwala szybko wybrać określony poziom suchości. Z kolei symbol zielonego listka informuje o zużyciu energii. W przypadku połączonej pralki i suszarki Electrolux funkcja SyncDry umożliwia sparowanie ustawień suszarki pod kątem ostatniego
Połącz pralkę i suszarkę z aplikacja Electrolux za pomocą WiFi
Połącz swoją pralkę i suszarkę z aplikacją Electrolux przez sieć domową WiFi, dzięki temu uzyskasz więcej możliwości, w tym zdalne sterowanie, aktualizacje w czasie rzeczywistym i porady dotyczące oszczędzania energii i wody w oparciu o Twoje preferencje użytkowania.
Bez konieczności sortowania. Mieszane ładunki zawsze równomiernie wysuszone w MixCare
MixCare zapewnia intensywne, ale jednocześnie delikatne suszenie mieszanych ładunków bawełny i syntetyków, dzięki czemu ubrania są równomiernie wysuszone bez konieczności sortowania.
SensiCare - optymalne suszenie, dzięki któremu zachowasz jakość swoich ubrań
SensiCare mierzy temperaturę i poziom wilgotności każdego załadunku oraz odpowiednio dostosowuje czas suszenia i zużycie energii, aby chronić ubrania przed zbyt wysoką temperaturą i przesuszeniem. Ubrania dłużej będą wyglądały na nowe bez marnowania energii.
| Waga | 52000 kg |
|---|---|
| Wymiary | 680 x 630 x 880 cm |
Specyfikacja techniczna
| Producent | Electrolux |
|---|---|
| Pompa ciepła | Tak |
| Programy i opcje suszenia | Pościel XL |
| Waga | 50.5 |
| Rodzaj | Wolnostojąca |
| Funkcje |
|
| Wysokość | 85 |
| Szerokość | 59.6 |
| Głębokość | 63.6 |
| Klasa energetyczna | A+++ |
| Kierunek otwierania | prawo |
| Załadunek suszarki | 8 kg |
| Typ | Suszarka do ubrań |
| Oznaczenia | |
| Kolor | Biały |
| Data Act | Link |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |