skanery
Skaner Scan A280
- Wymiary:
189 x 318 x 170 mm
- Waga: 2.8
- Układ optyczny:
600 dpi
- Pełna specyfikacja
Status: Brak na stanie
2 610,31 zł / szt
3 210,68 zł brutto
| Waga | 4609 kg |
|---|---|
| Wymiary | 295 x 430 x 260 cm |
Specyfikacja techniczna
| Producent | Plustek |
|---|---|
| Wymiary | 189 x 318 x 170 mm |
| Waga | 2.8 |
| Układ optyczny | 600 dpi |
| Rozdzielczość interpolowana | 600 x 600 dpi |
| Maksymalna szerokość oryginału | 216 |
| Maksymalna długość oryginału | 356 |
| Skanowane rozmiary | A4 |
| Podajnik dokumentów (ADF) | tak |
| Interfejs | USB |
| Oznaczenia |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |