Suszarka do włosów Dreame Glory white
- Moc: 1600
- Jonizacja: Tak
- Zimny nadmuch: Tak
- Pełna specyfikacja
Suszarka do włosów Dreame Glory (biała)
Dreame Glory, suszarka do włosów w eleganckim białym wydaniu, oferuje aż cztery poziomy temperatury oraz dwie prędkości przepływu powietrza, co pozwala na dopasowanie urządzenia do konkretnych potrzeb i typu włosów. Suszarka posiada silnik wykonujący 110 000 obrotów na minutę, prędkość powietrza w czasie suszenia wynosi 70m/s a objętość powietrza 55m. Ujemne jony w ilości 300 000 000 na cm2 dodatkowo dbają o zdrowy wygląd Twoich włosów, nadając im gładkość i blask.
Efektywność i czas oszczędzony na stylizacji
Suszarka Dreame Glory to pomoc w codziennej pielęgnacji. Czas schnięcia włosów zależy od różnych czynników, takich jak środowisko, tekstura i długość włosów. Krótkie włosy wysuszysz już w 40 sekund, średniej długości w 2 minuty, a długie włosy w 3-4 minuty. Dzięki temu zyskujesz więcej czasu na inne aktywności.
Różne tryby temperatury
Możesz wybrać stałą temperaturę 57, wysoką temperaturę dla szybkiego wysuszenia włosów, niską temperaturę dla wygody i szczególnej troski, a także tryb naprzemiennie niskiej i wysokiej temperatury, który sprawdzi się jeśli chcesz nadać włosom puszystości i stworzyć naturalne fale lub loki.
Bezpieczeństwo i komfort użytkowania
Bezpieczeństwo Twoich włosów i skóry jest priorytetem. Dlatego termistor NTC oraz zaawansowane mikroprocesory monitorują temperaturę, sprawdzając 100 razy na sekundę, aby w trybie stałej temperatury 57 uniknąć przegrzania włosów oraz oparzeń skóry. Dodatkowa ochrona przeciwko przegrzaniu automatycznie zatrzymuje pracę suszarki w razie zbytniego nagrzania. Dwuwarstwowa izolacja uchwytu redukuje hałas podczas pracy urządzenia, co wpływa na komfort korzystania.
| Waga | 1280 kg |
|---|---|
| Wymiary | 100 x 335 x 185 cm |
Specyfikacja techniczna
| Producent | Dreame |
|---|---|
| Moc | 1600 |
| Jonizacja | Tak |
| Zimny nadmuch | Tak |
| Dyfuzor | Nie |
| Składany uchwyt | Nie |
| Liczba ustawień temperatury | 4 |
| Liczba prędkości nawiewu | 2 |
| Tryb Turbo | Nie |
| Koncentrator | Nie |
| Wymiary | 76 × 82 × 255 mm |
| Waga | 345 |
| Pozostałe parametry |
|
| Akcesoria w zestawie |
|
| Video | |
| Oznaczenia | |
| Kolor | Biały |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |