ekspresy do kawy
Ekspres ciśnieniowy NICR 930
- Moc: 1465
- Pojemność zbiornika na wodę: 2.2
- Funkcja gorącej wody: Tak
- Pełna specyfikacja
Status: W magazynie
Dostępność: 26 w magazynie
2 916,70 zł / szt
3 587,54 zł brutto
NICR 930
Subtelny i jeszcze bardziej intuicyjny - to właśnie elegancja, która stanie się klasyką. Nasz model NICR 930 imponuje ponadczasowym stylem i nową koncepcją obsługi wyświetlacza TFT. Wysokiej jakości materiał idealnie dopełnia design urządzenia.
- Super cichy młynek
- System Aroma Balance
- OneTouch Spumatore DuoPlus
- Zintegrowany interfejs Bluetooth
- Barista in a Box - Aroma Balance System
- Trzy profile aromatu dla osiągnięcia jeszcze większego bogactwa smaków oraz precyzyjnie zdefiniowanej ekstrakcji.
| Waga | 16000 kg |
|---|---|
| Wymiary | 390 x 590 x 490 cm |
Specyfikacja techniczna
| Producent | Nivona |
|---|---|
| Moc | 1465 |
| Pojemność zbiornika na wodę | 2.2 |
| Funkcja gorącej wody | Tak |
| Ciśnienie | 15 |
| Wskaźnik poziomu wody | Tak |
| Obsługa | Automatyczny |
| Spieniacz do mleka | Tak |
| Pojemność zbiornika na kawę | 270 |
| Wymiary | 28 x 36 x 50 cm |
| Akcesoria w zestawie |
|
| Funkcje specjalne |
|
| Młynek | Tak |
| Typ | Ciśnieniowy |
| Oznaczenia | |
| Kolor | Tytanowy |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |