suszarki
Suszarka D2HNE9C/PL
- Pompa ciepła: Tak
- Zabezpieczenia: Przed dziećmi
- WiFi: Nie
- Pełna specyfikacja
Status: W magazynie
Dostępność: 3 w magazynie
2 024,80 zł / szt
2 490,50 zł brutto
Suszarka D2HNE9C/PL
| Waga | 50000 kg |
|---|---|
| Wymiary | 670 x 650 x 890 cm |
Specyfikacja techniczna
| Producent | Gorenje |
|---|---|
| Pompa ciepła | Tak |
| Zabezpieczenia | Przed dziećmi |
| WiFi | Nie |
| Ilość programów suszenia | 15 |
| Programy i opcje suszenia | AirRefresh |
| Waga | 45 |
| Rodzaj | Wolnostojąca |
| Funkcje |
|
| Wysokość | 84.5 |
| Szerokość | 59.5 |
| Głębokość | 55 |
| Klasa energetyczna | C |
| Kierunek otwierania | lewo |
| Załadunek suszarki | 9 kg |
| Typ | Suszarka do ubrań |
| Oznaczenia | |
| Kolor | biało-czarny |
| Data Act | Link |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |