suszarki
Suszarka D2HNE9C/PL
- Pompa ciepła: Tak
- Zabezpieczenia: Przed dziećmi
- WiFi: Nie
- Full specification
Status: W magazynie
Availability: 3 in stock
2 024.80 zł / szt
2 490.50 zł gross
Suszarka D2HNE9C/PL
| Weight | 50000 kg |
|---|---|
| Dimensions | 670 x 650 x 890 cm |
Technical Specifications
| Brand | Gorenje |
|---|---|
| Pompa ciepła | Tak |
| Zabezpieczenia | Przed dziećmi |
| WiFi | Nie |
| Ilość programów suszenia | 15 |
| Programy i opcje suszenia | AirRefresh |
| Waga | 45 |
| Rodzaj | Wolnostojąca |
| Funkcje |
|
| Wysokość | 84.5 |
| Szerokość | 59.5 |
| Głębokość | 55 |
| Klasa energetyczna | C |
| Kierunek otwierania | lewo |
| Załadunek suszarki | 9 kg |
| Typ | Suszarka do ubrań |
| Oznaczenia | |
| Kolor | biało-czarny |
| Data Act | Link |
| Shipment | Prepayment | Cash on delivery |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5.00 zł | 10.00 zł |