autoloadery
SuperLoader 3 LTO-7HH E7-L2YAE-YE
- Pojemność skompresowana: 15
- Max. prędkość przesyłu: 300
- Technologia: LTO-7
- Pełna specyfikacja
Status: Brak na stanie
16 400,80 zł / szt
20 172,98 zł brutto
Superloader 3
Zautomatyzowana pamięć masowa klasy podstawowej, idealna dla małych firm i zdalnych biur.
| Waga | 33 kg |
|---|---|
| Wymiary | 590 x 970 x 260 cm |
Specyfikacja techniczna
| Producent | Quantum |
|---|---|
| Pojemność skompresowana | 15 |
| Max. prędkość przesyłu | 300 |
| Technologia | LTO-7 |
| Wymiary | 45 x 8.9 x 75.46 cm |
| Waga | 22.7 |
| Certyfikaty |
|
| Akcesoria w zestawie |
|
| Dołączone oprogramowanie | DATASTOR Backup Software |
| Zarządzanie, monitorowanie, konfiguracja | 10 BASE-T / 100 BASE-T Ethernet |
| Interfejs | SAS |
| Oznaczenia | |
| Kolor | czarny |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |