Pompa wody WP7501 750W
- Moc: 750
- Temperatura (maks.): 35
- Maksymalny przepływ: 11000
- Pełna specyfikacja
Pompa do wody brudnej WP7501
Pompa zatapialna WP7501 marki Blaupunkt to niezawodne urządzenie, które idealnie sprawdzi się w przydomowych ogrodach lub gospodarstwach rolnych. Może być wykorzystywana do przepompowywania wody zarówno czystej, jak i brudnej. Model ten jest idealny do zadań specjalnych tj. wypompowywanie wody z zalanych pomieszczeń, basenów, przydomowych studni lub oczka wodnego. Doskonale sprawdzi się także do nawadniania działek, pól oraz ogrodów. Klasa wodoodporności IPX8 zapewnia bezpieczną pracę urządzenia w pełnym zanurzeniu, a zastosowane w urządzeniu zabezpieczanie termiczne skutecznie chroni pompę przed przegrzaniem i przeciążeniem. Wyłącznik pływakowy doskonale zapobiega pracy urządzenia na sucho, a gdy poziom wody ponownie wzrośnie nasza pompa natychmiast wróci do pracy. Blaupunkt WP7501 to nie tylko komfort pracy ale również błyskawiczna pomoc w sytuacjach awaryjnych.
| Waga | 4100 kg |
|---|---|
| Wymiary | 165 x 215 x 340 cm |
Specyfikacja techniczna
| Producent | Blaupunkt |
|---|---|
| Moc | 750 |
| Temperatura (maks.) | 35 |
| Maksymalny przepływ | 11000 |
| Rodzaj | Pompy |
| Wymiary | 22 x 34 x 16 cm |
| Waga | 3.7 |
| Zasilanie | 230-240 V ~ 50 Hz |
| Długość przewodu zasilającego | 10 |
| Funkcje |
|
| Zasilanie | Sieciowe |
| Oznaczenia | |
| Kolor | Niebieski |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |