ogrodowe
Stół wodny Strefa rozrywki
- Bezpieczeństwo:
Tylko do użytku pod nadzorem osoby dorosłej.
- Nr katalogowy:
648809E3
- Płeć: Dziewczynki
- Pełna specyfikacja
Status: Brak na stanie
241,86 zł / szt
297,49 zł brutto
Stół wodny Strefa rozrywki
jest zanurzenie się w morzu łodzi i rozpylenie wody na siebie, abyś mógł się przemoczyć! Wyceluj w błystki i strzelaj w tarcze, by napełnić wiszące wiadra, które rozlewają wodę na łodzie poniżej. Lub bądź pierwszy, który wypełni filar na górze i sprawi, że pozostałe będą zalane przez centralny opryskiwacz!
Specyfikacja techniczna
| Producent | Little Tikes |
|---|---|
| Bezpieczeństwo | Tylko do użytku pod nadzorem osoby dorosłej. |
| Nr katalogowy | 648809E3 |
| Płeć | Dziewczynki |
| Obszar | Ogrodowe |
| Produkt na baterie | Nie |
| Baterie w zestawie | Nie |
| Rodzaj | Stoły wodne |
| Waga | 6.01 |
| Pozostałe parametry | Wymiary opakowania: 75.01 x 72.49 x 18.49 cm |
| Wymagania wiekowe | 3 |
| Zasilanie | Nie dotyczy |
| Oznaczenia | |
| Kolor | Wielokolorowy |
| Waga | 6000 kg |
|---|---|
| Wymiary | 210 x 720 x 750 cm |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |