pendrive
Pendrive UV150 64GB USB3.2 czarny
- Szyfrowanie danych: Nie
- Obsługiwane systemy operacyjne: Windows Vista
- Pojemność pamięci flash: 64
- Pełna specyfikacja
Status: W magazynie
Dostępność: 30 w magazynie
21,49 zł / szt
26,43 zł brutto
UV150
UV150 łączy klasyczny wygląd z ekonomiczną ceną, interfejsem SuperSpeed USB 3.2 Gen 1 i atrakcyjną perłową obudową.Jego minimalistyczny i nowoczesny design czyni go modnym i praktycznym dodatkiem zarówno w mieście, jak i poza nim.
Pamięć flash USB UV150 zapewnia wygodę i szybkość najwyższej jakości dysków USB konsumentom dbającym o budżet.
Błyszcząca powierzchnia UV150 przyciągnie wzrok, a szerokie miejsce na smycz u podstawy napędu pozwala na użycie szerszej gamy pasków do noszenia, niż jest to często spotykane w dyskach flash USB.
Specyfikacja techniczna
| Producent | Adata |
|---|---|
| Szyfrowanie danych | Nie |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows Vista |
| Pojemność pamięci flash | 64 |
| Wymiary | 58 x 18 x 10 mm |
| Waga | 9 |
| Prędkość odczytu | 100 |
| Interfejs | USB 3.0/USB 3.1 gen 1/USB 3.2 gen 1 |
| Oznaczenia | |
| Kolor | czarny |
| Waga | 19 kg |
|---|---|
| Wymiary | 10 x 100 x 115 cm |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |