uchwyty
Stojak podłogowy LCD/LED 13-27cali regulowany
- Przeznaczenie: Telewizory
- Przekątna ekranu (min.): 13
- Przekątna ekranu (maks.): 27
- Pełna specyfikacja
Status: W magazynie
Dostępność: 1 w magazynie
325,00 zł / szt
399,75 zł brutto
Stojak podłogowy LCD/LED 13-27cali regulowany
- Umożliwia bezpieczny montaż wyświetlaczy LED/LCD/PDP lub TV
- Konstrukcja ze stali gwarantuje maksimum bezpieczeństwa
- Mocowanie wyświetlacza w standardzie VESA
- Możliwość regulacji wysokości
- Możliwość regulacji obrotu w płaszczyźnie poziomej
- Możliwość obrotu monitora do pozycji pionowej (PIVOT)
- Stabilna podstawa
- Idealny do zastosowań wystawowych, konferencyjnych czy szkoleniowych
| Waga | 9210 kg |
|---|---|
| Wymiary | 98 x 450 x 720 cm |
Specyfikacja techniczna
| Producent | Techly |
|---|---|
| Przeznaczenie | Telewizory |
| Przekątna ekranu (min.) | 13 |
| Przekątna ekranu (maks.) | 27 |
| Obciążenie (maks.) | 22 |
| Regulacja w poziomie | 360 |
| Regulacja wysięgu | Nie |
| Uchwyt narożny | Nie |
| Rodzaj | Statyw |
| Wymiary | - Wysokość: 832 – 1370 mm |
| Waga | 10.26 |
| Pozostałe parametry | PIVOT: 90° |
| Akcesoria w zestawie | - Stojak podłogowy |
| Standard VESA | 75 x 75 |
| Materiał | Stal |
| Oznaczenia | |
| Kolor | srebrny |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |