podstawki
Stojak na laptopa NSLS100 ERGO
- Hub USB: Nie
- Wymiary:
25 x 18 - 27 cm
- Pozostałe parametry:
- Przekątna notebooka/tabletu: 10 - 22"
- Max obciążenie: 5 kg - Pełna specyfikacja
Status: Brak na stanie
215,93 zł / szt
265,59 zł brutto
Specyfikacja techniczna
| Producent | Neomounts |
|---|---|
| Hub USB | Nie |
| Wymiary | 25 x 18 - 27 cm |
| Pozostałe parametry | - Przekątna notebooka/tabletu: 10 - 22" |
| Funkcje specjalne | Nachylenie: 52° |
| Wentylator | Brak |
| Chłodzenie | Nie |
| Zasilanie | Nie dotyczy |
| Oznaczenia | |
| Przekątna ekranu | 22" |
| Kolor | srebrny |
| Waga | 612 kg |
|---|---|
| Wymiary | 25 x 210 x 280 cm |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |